Oto, czego Cię nauczymy:

Dołącz do ponad 13391 zadowolonych wojowników Kodologii!

Responsive Web Design

W tym kursie poznasz podstawowe zagadnienia związane z nowoczesnym Responsive Web Design. Dowiesz się jakie standardy panują obecnie przy tworzeniu stron, które dostosują się do każdego dostępnego ...

Czas kursu: 6 godzin
7 lekcji, 6 zadań

Podstawy SASS

Poznaj najpopularniejszy preprocesor CSS i zwiększ produktywność!

Czas kursu: 6 godzin
9 lekcji, 8 zadań

Python. Podstawy programowania

Jeden z najpopularniejszych języków programowania. Python jest prosty i uniwersalny, dzięki czemu nauka to przyjemność!

Czas kursu: 10 godzin
12 lekcji, 59 zadań

Podstawy języka C++

Ten interaktywny kurs to idealny wybór dla osób zaczynających swoją przygodę z nauką programowania, gdyż składnia większości języków wzorowana jest na tej z C, od którego C++ pochodzi.

Czas kursu: 10 godzin
9 lekcji, 25 zadań

Tworzenie stron internetowych w HTML

Kurs tworzenia stron internetowych przy pomocy HTML. Omawia najważniejsze podstawy tego niezwykle popularnego języka znaczników. Twoja przygoda z tworzeniem stron internetowych rozpoczyna się właśn...

Czas kursu: 10 godzin
13 lekcji, 36 zadań

Rails. Blog w 15 minut

W ramach tego kursu dowiesz się, jak stworzyć prosty blog w Ruby on Rails.

Czas kursu: 4 godzin
10 lekcji, 10 zadań

Naucz się CSS

Kurs CSS, czyli języka pozwalającego określić wygląd strony internetowej. Omawia najważniejsze podstawy tego bardzo popularnego języka. Jeśli znasz już podstawy HTML, to kurs ten jest kolejnym krok...

Czas kursu: 8 godzin
13 lekcji, 13 zadań

Kurs PHP dla początkujących

Kurs PHP dla początkujących. W tym kursie rozpoczniesz swoją przygodę z jednym z najpopularniejszych języków skryptowych, który został stworzony głównie do generowania stron internetowych i budowan...

Czas kursu: 8 godzin
10 lekcji, 10 zadań

Język JavaScript. Podstawy

Podstawowy kurs języka JavaScript, polecany osobom, które chcą zacząć przygodę z frontendem, lub pisać proste gry w przeglądarce.

Czas kursu: 12 godzin
12 lekcji, 39 zadań

Python. Programowanie obiektowe

Nauczyć się pisać obiektowy kod w Pythonie! Wykorzystasz klasy, moduły i dziedziczenie, które są niezbędne aby zostać prawdziwym programistą.

Czas kursu: 10 godzin
7 lekcji, 22 zadania

Zaawansowany kurs JavaScript

Jeśli już znasz podstawy JavaScript, to ten kurs pozwoli Ci poznać bardziej zaawansowane pojęcia. Szczególnie polecany osobom, które korzystają z JavaScript w pracy.

Czas kursu: 8 godzin
18 lekcji, 42 zadania

PHP - Programowanie obiektowe

Kurs omawia programowanie obiektowe w języku PHP, który jest bez wątpienia jednym z najpopularniejszych języków służących do tworzenia aplikacji internetowych. Kurs przedstawia techniki niezbędne d...

Czas kursu: 8 godzin
8 lekcji, 8 zadań

Java. Kurs podstawowy

Chcesz poznać język Java? Programować aplikacje na Androida? Ten kurs omawia najbardziej podstawowe elementy języka Java.

Czas kursu: 10 godzin
10 lekcji, 29 zadań

Język Ruby. Absolutne podstawy

Doskonały kurs dla osób, które nie miały dotąd kontaktu z programowaniem. Krok po kroku poznasz podstawowe elementy programowania!

Czas kursu: 10 godzin
9 lekcji, 27 zadań

Podstawy jQuery

Ten interaktywny kurs w prosty i przyjemny sposób nauczy Cię ważnych podstaw biblioteki jQuery. Kurs ten jest dobrym rozpoczęciem przygody z jQuery. Po jego zakończeniu będziesz mógł swobodnie używ...

Czas kursu: 5 godzin
11 lekcji, 21 zadań

Tworzenie gier w JavaScript

Ten kurs wideo w prosty i przyjemny sposób nauczy Cię najważniejszych elementów frameworku Phaser, który jest darmowym narzędziem służącym do tworzenia gier uruchamianych w przeglądarce internetowe...

Czas kursu: 8 godzin
7 lekcji

Język SQL. Wyszukiwanie danych

Ten kurs SQL nauczy Cię, jak efektywnie wyszukiwać dane za pomocą języka SQL. Obejmuje szeroki zakres, będzie przydatny także zaawansowanym programistom.

Czas kursu: 20 godzin
17 lekcji, 49 zadań

Programowanie dla dzieci. Scratch

Kurs programowania stworzony specjalnie dla dzieci i młodzieży. Uczy on najważniejszych elementów języka Scratch. Podczas tego kursu wspólnie tworzymy na przykład animowaną kartkę urodzinową oraz k...

Czas kursu: 10 godzin
5 lekcji

Nie możesz znaleźć kursu, którego szukasz? Napisz do nas

Codziennie jest nas o 30+ więcej!

Studenci, profesjonaliści oraz uczniowie kochają Kodologię za prostotę, wysoki poziom
merytoryczny oraz masę fun'u. Oto niektórzy z nich:

User 1

Alicja

Studentka uw, zarządzanie

"Bardzo chciałam nauczyć się programować. Przeszłam kurs programowania w Ruby na Kodologii i dzięki temu dostałam się na warsztaty Rails Girls. Co jest fajnego w Kodologii? Praktyka! Jeszcze nigdy zdobywanie wiedzy nie było tak przyjemne. Z każdym rozwiązanym zadaniem chcesz wiedziec więcej i więcej".

User 4

Konrad

inżynier mechanik

"Z zawodu jestem inżynierem mechanikiem. Lubię swoją pracę, jednak nie zamierzam tkwić w jednej branży przez całe życie. Z programowaniem nie miałem nic wspólnego, jednak co jakiś czas męczyła mnie myśl: o co chodzi w tym kodowaniu i czemu programiści są tak dobrze opłacani ? Postanowiłem zbadać temat. Wertowałem internet, aż dotarłem na Kodologię i na dzień dzisiejszy programowanie przestało być dla mnie sferą Science Fiction".

User 2

Justyna

Pracownik banku

"Do tej pory nigdy nie programowałam, ale obserwowałam jak programuje mój mąż. Ciężko było mi zrozumieć, jak w tym "czarnym okienku" może powstawać program. Dzięki kursowi Ruby dla początkujących zobaczyłam, że jestem w stanie sama pisać proste programy i nie są to żadne czary".

Współpracują z nami:

Partner dot Partner rg Partner weblify Partner era
FAQ
Jak właściwie działa platforma?

Każdy kurs składa się z kilkunastu rozdziałów, zawierających niezbędną dawkę teorii wraz z przykładami kodu oraz w sumie aż kilkadziesiąt zadań do samodzielnego rozwiązania, które są automatycznie sprawdzane przez nasz system. Każdy kod, który napiszesz możesz wykonać na stronie internetowej, aby dokładniej przekonać się jak działa dany element języka.

Czy muszę posiadać jakieś specjalne oprogramowanie?

Nie, nie musisz. Pisanie kodu odbywa się w przeglądarce, nie trzeba nic instalować na swoim komputerze.

Czy muszę znać język angielski?

Nie, nie musisz, ale warto znać przynajmniej podstawy. Treść wszystkich kursów została napisana w całości po polsku. W kursach średnio-zaawansowanych i zaawansowanych dla zachowania dobrych praktyk programowania, nazwy zmiennych w przykładach kodu są w języku angielskim, jednak do ich zrozumienia wystarczy podstawowa znajomość tego języka.

Czy nie mając żadnego doświadczenia z programowaniem mogę korzystać z Kodologii?

Oczywiście. Na platformie Kodologia znajdują się kursy dostosowane do różnych poziomów, od tych skierowanych do absolutnie początkujących, aż do takich poruszających zaawansowane elementy danego języka programowania.

Czy Kodologia pobiera pieniądze automatycznie co miesiąc?

Nie. Dokonując płatności na Kodologia za dostęp do planów Geek oraz Squad, otrzymujesz dostęp na 1 miesiąc. Oznacza to, że nie pobieramy środków, np. z Twojej karty kredytowej automatycznie co miesiąc. Ps. na 3 dni przed zakończeniem okresu rozliczeniowego, otrzymasz od nas maila z przypomnieniem.

Ilu użytkowników mogę mieć w planie SQUAD?

Tutaj nie ma ograniczeń. Po prostu skontaktuj się z nami, a my utworzymy dla Ciebie jedno konto, z dowolną ilością użytkowników.

W jaki sposób mogę zatrzymać subskrypcję serwisu?

Subskrypcja wygasa automatycznie po miesiącu.

W jaki sposób mogę dokonać płatności?

Postaraliśmy się, aby jak najbardziej ułatwić Ci proces płatności. Możesz zapłacić kartą MasterCard/Visa, systemem PayPal, przelewem internetowym lub tradycyjnym.

Jaka jest średnia miesięczna pensja programisty? (tak, o to również nas pytacie :-))

Bardzo dobre pytanie! Do rzeczy: Senior Java Developer z 5 letnim doświadczeniem to nawet 20,000 zł brutto. Ukończenie ścieżki Java w Kodologia z pewnością ułatwi Ci dostanie się na pierwszy staż lub praktykę. A stamtąd droga już bliska do wspaniałej przygody i kariery!

Ucz się programować. Zdobądź pracę marzeń. Awansuj!

Wybierz plan dla siebie. Wystartuj teraz.

Wybierz plan