Kurs Front End Developer

Ścieżki kariery > Kurs Front End Developer

Chcesz zostać programistą front end? Przygotowaliśmy kilka kusów, które dadzą Ci solidne podstawy do samodzielnej pracy!

Język JavaScript. Podstawy

Podstawowy kurs języka JavaScript, polecany osobom, które chcą zacząć przygodę z frontendem, lub pisać proste gry w przeglądarce.

Poziom trudności

Zaawansowany kurs JavaScript

Jeśli już znasz podstawy JavaScript, to ten kurs pozwoli Ci poznać bardziej zaawansowane pojęcia. Szczególnie polecany osobom, które korzystają z JavaScript w pracy.

Poziom trudności

Podstawy jQuery

Ten interaktywny kurs w prosty i przyjemny sposób nauczy Cię ważnych podstaw biblioteki jQuery. Kurs ten jest dobrym rozpoczęciem przygody z jQuery. Po jego zakończeniu będziesz mógł swobodnie używać tej biblioteki w swoich projektach, dzięki temu Twoje strony staną się bardziej interaktywne i przyjemniejsze w korzystaniu.

Poziom trudności

Tworzenie stron internetowych w HTML

Kurs tworzenia stron internetowych przy pomocy HTML. Omawia najważniejsze podstawy tego niezwykle popularnego języka znaczników. Twoja przygoda z tworzeniem stron internetowych rozpoczyna się właśnie od tego kursu. Jest on niezbędną podstawą dla wszystkich przyszłych twórców stron www.

Poziom trudności

Naucz się CSS

Kurs CSS, czyli języka pozwalającego określić wygląd strony internetowej. Omawia najważniejsze podstawy tego bardzo popularnego języka. Jeśli znasz już podstawy HTML, to kurs ten jest kolejnym krokiem na drodze do stworzenia swojej własnej strony internetowej. Jest to niezbędna podstawa dla wszystkich przyszłych twórców stron www.

Poziom trudności