Hero

Gry i animacje w Scratch

Twoje dziecko uwielbia nowe technologie i spędza dużo czasu przed komputerem? Zapisz je na zajęcia z tworzenia gier i animacji w Scratch!

Chcę wiedzieć więcej

Cena i specyfikacja

Start kursu: 28 kwietnia 2018

Koniec kursu: 16 czerwca 2018

Cena: 300,00 zł

Opis zajęć

Twoje dziecko uwielbia spędzać czas wolny przed komputerem, a Ty myślisz o zajęciach pozalekcyjnych dla swojej pociechy? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Już dziś daj swojemu dziecku możliwość rozwijania umiejętności logicznego i matematycznego myślenia, programowania i zgłębiania tajników najnowszych technologii. W jaki sposób? Zapisz swojego młodego entuzjastę lub entuzjastkę na nasz kurs i pozwól mu tworzyć swoje własne gry lub animacje.

Scratch jest najpopularniejszym językiem programowania przeznaczonym dla dzieci. Na świecie ogromną popularnością cieszą się kursy skierowane do najmłodszych, co w efekcie wpływa korzystnie na ich rozwój. Na naszym kursie nie ma prac domowych, nie ma wkuwania i rywalizacji. Każdy z uczniów może rozwijać swój projekt indywidualnie. Najlepsze projekty są wyróżniane i stanowią wizytówkę naszej szkoły. Istnieje możliwość kontynuacji nauki na wyższych poziomach, jeśli przygoda z Kodologią na poziomie podstawowym to za mało.

Informacje

Co musisz wiedzieć o naszym kursie:

  • zajęcia odbywają się w Białymstoku na ul. Młynowej 17, lokal 6U (budynek szkoły języka angielskiego ABC),
  • zajęcia trwają 60 minut, w semestrze przewidzianych jest 8 spotkań w czwartki o 18:00 (terminy spotkań znajdują się poniżej),
  • uczymy od całkowitych podstaw,
  • tłumaczymy, pokazujemy, bawimy się, jednocześnie realizując założenia kursu,
  • Twoje dziecko otrzyma doskonałe podstawy, by rozwijać swoje umiejętności na wyższych poziomach (sprawdź pozostałe nasze kursy),

Terminy spotkań

28 kwietnia 2018

5, 12, 19, 26 maja 2018

2, 9, 16 czerwca 2018

Masz pytania?

Napisz do nas albo zadzwoń 884 694 428

Jesteśmy pod telefonem pn-pt 10:00-18:00