Naucz się programować poprzez praktykę.

Kodologia to wysokiej jakości kursy programowania stworzone przez doświadczonych praktyków. Dołącz do ponad 34439 zadowolonych wojowników Kodologii!

Starter


darmowy

Co zyskujesz?

Przetestuj Kodologię bezpłatnie!

Pierwsze lekcje w każdym kursie

Możliwość czytania forum

Dostęp do społeczności na Facebook

Student


290,00

Co zyskujesz?

Nie jesteś sam podczas nauki. Gdy utkniesz, pomożemy ci rozwiązać problem.

Wszystkie korzyści planu Basic

Jeśli zadasz na forum pytanie, nauczyciel odpowie na nie tak szybko jak to możliwe.

Dostępne języki: Ruby, JavaScript, Python

Chwilowo niedostępny

Technologie, których Cię nauczymy:

Java logo small
Java
Js logo small
Javascript
Ruby logo small
Ruby
Sql logo small
SQL
Rails logo small
Rails
Python logo small
Python

Codziennie jest nas o 30+ więcej!

Studenci, profesjonaliści oraz uczniowie kochają Kodologię za prostotę, wysoki poziom
merytoryczny oraz masę fun'u. Oto niektórzy z nich:

User 1

Alicja

Studentka uw, zarządzanie

"Bardzo chciałam nauczyć się programować. Przeszłam kurs programowania w Ruby na Kodologii i dzięki temu dostałam się na warsztaty Rails Girls. Co jest fajnego w Kodologii? Praktyka! Jeszcze nigdy zdobywanie wiedzy nie było tak przyjemne. Z każdym rozwiązanym zadaniem chcesz wiedziec więcej i więcej".

User 4

Konrad

inżynier mechanik

"Z zawodu jestem inżynierem mechanikiem. Lubię swoją pracę, jednak nie zamierzam tkwić w jednej branży przez całe życie. Z programowaniem nie miałem nic wspólnego, jednak co jakiś czas męczyła mnie myśl: o co chodzi w tym kodowaniu i czemu programiści są tak dobrze opłacani ? Postanowiłem zbadać temat. Wertowałem internet, aż dotarłem na Kodologię i na dzień dzisiejszy programowanie przestało być dla mnie sferą Science Fiction".

User 2

Justyna

Pracownik banku

"Do tej pory nigdy nie programowałam, ale obserwowałam jak programuje mój mąż. Ciężko było mi zrozumieć, jak w tym "czarnym okienku" może powstawać program. Dzięki kursowi Ruby dla początkujących zobaczyłam, że jestem w stanie sama pisać proste programy i nie są to żadne czary".

Współpracują z nami:

Partner dot Partner rg Partner weblify Partner era
FAQ
Jak właściwie działa platforma?

Każdy kurs składa się z kilkunastu rozdziałów, zawierających niezbędną dawkę wiedzy wraz z przykładami kodu oraz w sumie aż kilkadziesiąt zadań do samodzielnego rozwiązania, które są automatycznie sprawdzane przez nasz system. Każdy kod, który napiszesz możesz wykonać nie opuszczając okna przeglądarki, aby dokładniej przekonać się jak działa dany element języka.

Czy muszę posiadać jakieś specjalne oprogramowanie?

Nie, nie musisz. Pisanie kodu odbywa się w przeglądarce, nie trzeba nic instalować na swoim komputerze.

Czy muszę znać język angielski?

Nie, nie musisz, ale warto znać przynajmniej podstawy. Treść wszystkich kursów została napisana w całości po polsku. W kursach średnio-zaawansowanych i zaawansowanych dla zachowania dobrych praktyk programowania, nazwy zmiennych w przykładach kodu są w języku angielskim, jednak do ich zrozumienia wystarczy podstawowa znajomość tego języka.

Czy nie mając żadnego doświadczenia z programowaniem mogę korzystać z Kodologii?

Oczywiście! Na platformie Kodologia znajdują się kursy dostosowane do różnych poziomów, od tych skierowanych do absolutnie początkujących, aż do takich poruszających zaawansowane elementy danego języka programowania.

Czy Kodologia pobiera pieniądze automatycznie co miesiąc?

Nie. Dokonując płatności na Kodologia za dostęp do planów Basic oraz Student, otrzymujesz dostęp na 1 miesiąc. Oznacza to, że nie pobieramy środków, np. z Twojej karty kredytowej automatycznie co miesiąc.

W jaki sposób mogę zatrzymać subskrypcję serwisu?

Subskrypcja wygasa automatycznie po 30 dniach.

W jaki sposób mogę dokonać płatności?

Postaraliśmy się, aby jak najbardziej ułatwić Ci proces płatności. Możesz zapłacić ekspresowym lub tradycyjnym przelewem, PayPalem, Blikiem lub PaySafecard.

Jaka jest średnia miesięczna pensja programisty? (tak, o to również nas pytacie :-))

Bardzo dobre pytanie! Do rzeczy: Senior Java Developer z 5 letnim doświadczeniem to nawet 20,000 zł brutto. Ukończenie ścieżki Java w Kodologia z pewnością ułatwi Ci dostanie się na pierwszy staż lub praktykę. A stamtąd droga już bliska do wspaniałej przygody i kariery!

Ucz się programować. Zdobądź pracę marzeń. Awansuj!

Wybierz plan dla siebie. Wystartuj teraz.

Wybierz plan