Napisz do nas

FAQ

Każdy kurs składa się z kilkunastu rozdziałów, zawierających niezbędną dawkę teorii wraz z przykładami kodu oraz w sumie aż kilkadziesiąt zadań do samodzielnego rozwiązania, które są automatycznie sprawdzane przez nasz system.

Tutaj nie ma ograniczeń. Po prostu skontaktuj się z nami, a my utworzymy dla Ciebie jedno konto, z dowolną ilością użytkowników.

Nie, nie musisz. Pisanie kodu odbywa się w przeglądarce, nie trzeba nic instalować na swoim komputerze.

Oczywiście. Na platformie Kodologia znajdują się kursy dostosowane do różnych poziomów, od tych skierowanych do absolutnie początkujących, aż do takich poruszających zaawansowane elementy danego języka programowania.

Nie, nie musisz, ale warto znać przynajmniej podstawy. Treść wszystkich kursów została napisana w całości po polsku. W kursach średnio-zaawansowanych i zaawansowanych dla zachowania dobrych praktyk programowania, nazwy zmiennych w przykładach kodu są w języku angielskim, jednak do ich zrozumienia wystarczy podstawowa znajomość tego języka.

Postaraliśmy się, aby jak najbardziej ułatwić Ci proces płatności. Możesz zapłacić kartą MasterCard/Visa, systemem PayPal, przelewem internetowym lub tradycyjnym.

Nie. Dokonując płatności na Kodologia za dostęp do planów Geek oraz Squad, otrzymujesz dostęp na 1 miesiąc. Oznacza to, że nie pobieramy środków, np. z Twojej karty kredytowej automatycznie co miesiąc. Ps. na 3 dni przed zakończeniem okresu rozliczeniowego, otrzymasz od nas maila z przypomnieniem.

Subskrypcja wygasa automatycznie po miesiącu.

Bardzo dobre pytanie! Do rzeczy: Senior Java Developer z 5 letnim doświadczeniem to nawet 20,000 zł brutto. Ukończenie ścieżki Java na Kodologii z pewnością ułatwi Ci dostanie się na pierwszy staż lub praktykę. A stamtąd droga już bliska do wspaniałej przygody i kariery!