Ruby on Rails 5

Pakiet 2 w 1. Kompletny kurs dla początkujących
59,00 zł

Wyjątkowy pakiet korzyści, dzięki któremu produktywnie zakończysz 2017 rok! E-book + miesięczny dostęp do interaktywnych kursów.

Od 17 listopada sprzedaliśmy już:

73 książek

Koniec roku to czas podsumowań. Prawie każdy zadaje sobie pytania, co w tym roku zrobił, co mógł zrobić lepiej i snuje plany na kolejny rok. Jesteś na tej stronie, ponieważ chciałeś/chciałaś nauczyć się programować. Udało Ci się? Jeśli jeszcze nie, czytaj dalej.

Przygotowaliśmy pakiet który pozwoli Ci wejść z impetem w nowy rok.

Tuż po zakupie doładujemy Twoje konto na Kodologii kwotą 39 zł. Dzięki temu będziesz otrzymasz dostęp do wszystkich kursów na platformie przez miesiąc. Możesz zacząć naukę od razu!
Od razu udostępnimy w Twoim panelu użytkownika E-Book "Ruby on Rails 5. Kompletny kurs dla początkujących".
Pobierasz książkę i zaczynasz naukę :)


Zastanawiasz się pewnie, czy warto nam zaufać. W Internecie trzeba być ostrożnym! Działamy już prawie 4 lata, sprzedajemy miesięcznie kilkaset kursów. Mamy ponad 14 tysięcy użytkowników.

Poznasz język programowania Ruby od absolutnych podstaw. Wykorzystaliśmy doświadczenia zdobyte przy tworzeniu kursu Ruby na Kodologii. Z tego kursu uczyło się już 3000 osób! Potem pokażemy Ci tajniki programowania obiektowego. Przeczytasz jak ćwiczyć umiejętności programistyczne, gdzie szukać informacji. Poznasz fachowe słownictwo. Do każdego rozdziału będę dodane zadania do samodzielnego rozwiązania. Możesz je także rozwiązywać z mentorem.

Gdy już poznasz język Ruby, będzie w stanie rozpocząć tworzenie własnej aplikacji Internetowej. Już w pierwszych rozdziałach Twoja aplikacja pojawi się w Internecie! Wszystko opisaliśmy krok po kroku, przerabiając książkę rozdział za rozdziałem zbudujesz aplikację przypominającą portal Pinterest. Do książki dołączony jest specjalny obraz Virtual Box, dzięki któremu odpada konieczność mozolnej konfiguracji środowiska. Ułatwiliśmy sprawy do maksimum.

Programiści uwielbiają oglądać śmieszne filmiki z kotami. My też je kochamy. Ale nie wszyskie koty są gwiazdami Internetu. Część z nich została wyrzucona przez nieodpowiedzialnych właścicieli i teraz tułają się na mrozie, walcząc o przetrwanie. Fundacja Kotkowo zajmuje się kocimi adopcjami, ratuje bezdomne koty i znajduje im nowy dom. 5% zysku netto przelejemy na konto fundacji.

Ruby on Rails 5

Pakiet 2 w 1. Kompletny kurs dla początkujących
59,00 zł

Wyjątkowy pakiet korzyści, dzięki któremu produktywnie zakończysz 2017 rok! E-book + miesięczny dostęp do interaktywnych kursów.