Ścieżki kariery

Chcesz zostać programistą front end? Ta ścieżka zawiera kursy, dzięki którym zdobędziesz niezbędne umiejętności i spełnisz swoje marzenie.

Czas kursu: 75 godzin
98 lekcji, 201 zadań

Zacznij programować w Pythonie!

Czas kursu: 20 godzin
19 lekcji, 81 zadań

Kursy programowania dla dzieci

Czas kursu: 18 godzin
12 lekcji

PHP to najpopularniejszy język używany po stronie serwera. Szacuje się, że 250 milionów stron internetowych korzysta z tego języka. Też spróbujesz?

Czas kursu: 46 godzin
48 lekcji, 103 zadania
FAQ
Jak właściwie działa platforma?

Każdy kurs składa się z kilkunastu rozdziałów, zawierających niezbędną dawkę wiedzy wraz z przykładami kodu oraz w sumie aż kilkadziesiąt zadań do samodzielnego rozwiązania, które są automatycznie sprawdzane przez nasz system. Każdy kod, który napiszesz możesz wykonać nie opuszczając okna przeglądarki, aby dokładniej przekonać się jak działa dany element języka.

Czy muszę posiadać jakieś specjalne oprogramowanie?

Nie, nie musisz. Pisanie kodu odbywa się w przeglądarce, nie trzeba nic instalować na swoim komputerze.

Czy muszę znać język angielski?

Nie, nie musisz, ale warto znać przynajmniej podstawy. Treść wszystkich kursów została napisana w całości po polsku. W kursach średnio-zaawansowanych i zaawansowanych dla zachowania dobrych praktyk programowania, nazwy zmiennych w przykładach kodu są w języku angielskim, jednak do ich zrozumienia wystarczy podstawowa znajomość tego języka.

Czy nie mając żadnego doświadczenia z programowaniem mogę korzystać z Kodologii?

Oczywiście! Na platformie Kodologia znajdują się kursy dostosowane do różnych poziomów, od tych skierowanych do absolutnie początkujących, aż do takich poruszających zaawansowane elementy danego języka programowania.

Czy Kodologia pobiera pieniądze automatycznie co miesiąc?

Nie. Dokonując płatności na Kodologia za dostęp do planów Basic oraz Student, otrzymujesz dostęp na 1 miesiąc. Oznacza to, że nie pobieramy środków, np. z Twojej karty kredytowej automatycznie co miesiąc.

W jaki sposób mogę zatrzymać subskrypcję serwisu?

Subskrypcja wygasa automatycznie po 30 dniach.

W jaki sposób mogę dokonać płatności?

Postaraliśmy się, aby jak najbardziej ułatwić Ci proces płatności. Możesz zapłacić ekspresowym lub tradycyjnym przelewem, PayPalem, Blikiem lub PaySafecard.

Jaka jest średnia miesięczna pensja programisty? (tak, o to również nas pytacie :-))

Bardzo dobre pytanie! Do rzeczy: Senior Java Developer z 5 letnim doświadczeniem to nawet 20,000 zł brutto. Ukończenie ścieżki Java w Kodologia z pewnością ułatwi Ci dostanie się na pierwszy staż lub praktykę. A stamtąd droga już bliska do wspaniałej przygody i kariery!

Ucz się programować. Zdobądź pracę marzeń. Awansuj!

Wybierz plan dla siebie. Wystartuj teraz.

Wybierz plan