Programista PHP

Ścieżki kariery > Programista PHP

Marzysz o zostaniu programistą PHP? Sprawdź kursy, które przygotowaliśmy w ramach tej ścieżki.

PHP to najpopularniejszy język używany po stronie serwera. Szacuje się, że 250 milionów stron internetowych korzysta z tego języka. Też spróbujesz?

Zalecamy aby przed pierwszym kursem PHP przerobić kurs HTML ze ścieżki Frontend.

Tworzenie stron internetowych w HTML

Kurs tworzenia stron internetowych przy pomocy HTML. Omawia najważniejsze podstawy tego niezwykle popularnego języka znaczników. Twoja przygoda z tworzeniem stron internetowych rozpoczyna się właśnie od tego kursu. Jest on niezbędną podstawą dla wszystkich przyszłych twórców stron www.

Poziom trudności

Trudność:

Kurs PHP dla początkujących

Kurs PHP dla początkujących. W tym kursie rozpoczniesz swoją przygodę z jednym z najpopularniejszych języków skryptowych, który został stworzony głównie do generowania stron internetowych i budowania aplikacji internetowych.

Poziom trudności

Trudność:

PHP - Programowanie obiektowe

Kurs omawia programowanie obiektowe w języku PHP, który jest bez wątpienia jednym z najpopularniejszych języków służących do tworzenia aplikacji internetowych. Kurs przedstawia techniki niezbędne dla wszystkich tych, którzy chcą w przyszłości tworzyć prawdziwe aplikacje przy użyciu PHP.

Poziom trudności

Trudność:

Język SQL. Wyszukiwanie danych

Ten kurs SQL nauczy Cię, jak efektywnie wyszukiwać dane za pomocą języka SQL. Obejmuje szeroki zakres, będzie przydatny także zaawansowanym programistom.

Poziom trudności

Trudność: