Ruby on Rails 5

Pakiet 4 w 1. Kompletny kurs dla początkujących
120,00 zł

Wyjątkowy pakiet korzyści, dzięki któremu produktywnie rozpoczniesz 2018 rok! Drukowana, elegancko wydana książka, e-book, miesięczny dostęp do interaktywnych kursów oraz koszulka. Cena zawiera koszty przesyłki.

Oferta ważna tylko do 23 grudnia!

Koniec roku to czas podsumowań. Prawie każdy zadaje sobie pytania, co w tym roku zrobił, co mógł zrobić lepiej i snuje plany na kolejny rok. Jesteś na tej stronie, ponieważ chciałeś/chciałaś nauczyć się programować. Udało Ci się? Jeśli jeszcze nie, czytaj dalej.

Przygotowaliśmy pakiet który pozwoli Ci wejść z impetem w nowy rok. Pakiet oferujemy w modelu przedsprzedażowym. Oznacza to, że otrzymasz kolejne jego elementy tak jak pokazuje poniższy harmonogram:

Tuż po zakupie doładujemy Twoje konto na Kodologii kwotą 49 zł. Dzięki temu będziesz otrzymasz dostęp do wszystkich kursów na platformie przez miesiąc. Możesz zacząć naukę od razu!
Na Boże Narodzenie, 23 grudnia o północy udostępnimy w Twoim panelu użytkownika E-Book. E-Book będzie zawierał materiał zbliżony do książki, ale jeszcze nie poddany korekcie.
W styczniu na Twój adres wyślemy dużą pakę zawierającą blisko 400 stronnicową książkę oraz T-Shirt wybranym przez Ciebie kroju (damskim/męskim) i rozmiarze.


Każda książka będzie podpisana przez jednego z autorów. Jeśli chcesz własną dedykację (do 140 znaków), to napisz nam maila po zakupie. W cenie książki zawarty jest koszt wysyłki. Wyświetlona cena jest ostateczną ceną brutto - to tylko 120 zł za pakiet korzyści. Dla porównania: 1 godzina korepetycji to 50-60 zł!

Zastanawiasz się pewnie, czy warto nam zaufać. W Internecie trzeba być ostrożnym! Działamy już prawie 4 lata, sprzedajemy miesięcznie kilkaset kursów. Mamy prawie 14 tysięcy użytkowników.

Poznasz język programowania Ruby od absolutnych podstaw. Wykorzystaliśmy doświadczenia zdobyte przy tworzeniu kursu Ruby na Kodologii. Z tego kursu uczyło się już 3000 osób! Potem pokażemy Ci tajniki programowania obiektowego. Przeczytasz jak ćwiczyć umiejętności programistyczne, gdzie szukać informacji. Poznasz fachowe słownictwo. Do każdego rozdziału będę dodane zadania do samodzielnego rozwiązania. Możesz je także rozwiązywać z mentorem.

Gdy już poznasz język Ruby, będzie w stanie rozpocząć tworzenie własnej aplikacji Internetowej. Już w pierwszych rozdziałach Twoja aplikacja pojawi się w Internecie! Wszystko opisaliśmy krok po kroku, przerabiając książkę rozdział za rozdziałem zbudujesz aplikację przypominającą portal Pinterest. Do książki dołączony jest specjalny obraz Virtual Box, dzięki któremu odpada konieczność mozolnej konfiguracji środowiska. Ułatwiliśmy sprawy do maksimum.

Programiści uwielbiają oglądać śmieszne filmiki z kotami. My też je kochamy. Ale nie wszyskie koty są gwiazdami Internetu. Część z nich została wyrzucona przez nieodpowiedzialnych właścicieli i teraz tułają się na mrozie, walcząc o przetrwanie. Fundacja Kotkowo zajmuje się kocimi adopcjami, ratuje bezdomne koty i znajduje im nowy dom. 5% zysku netto przelejemy na konto fundacji.

Ruby on Rails 5

Pakiet 4 w 1. Kompletny kurs dla początkujących
120,00 zł

Wyjątkowy pakiet korzyści, dzięki któremu produktywnie rozpoczniesz 2018 rok! Drukowana, elegancko wydana książka, e-book, miesięczny dostęp do interaktywnych kursów oraz koszulka. Cena zawiera koszty przesyłki.

Oferta ważna tylko do 23 grudnia!