salary 1319059 ml

Nowości na platformie - marzec 2016

Cały czas ulepszamy dla Was platformę CodeQuack, tak aby korzystanie z niej było jeszcze bardziej przyjemne i owocne. W tym artykule zaprezentuję kilka najważniejszych nowości, które wprowadziliśmy w ostatnim czasie.

Nowy kurs: HTML

HTML to klocki z których zbudowano Internet, którego używamy na co dzień. Ten kurs jest konieczną podstawą dla przyszłych twórców stron www. Kurs jest dostępny za darmo dla wszystkich zalogowanych użytkowników.

Ten kurs jest trochę inny od naszych pozostałych propozycji. Wymaga on trochę więcej pracy od użytkownika. Aktualnie nie zawiera żadnych zadań, które można wykonywać na platformie, jednak natura HTML sprawia, że nie trzeba też instalować specjalnego oprogramowania, aby ćwiczyć na własnym komputerze.

kurs html

Program Partnerski

Jeśli uważasz, że warto skorzystać z CodeQuack poleć naszą platformę znajomym. Jeśli Twój znajomy kupi dostęp do platformy, dostaniesz 2 tygodnie dostępu gratis!

Kod dostępy jest w panelu użytkownika i w stopce strony.

program partnerski

Wyświetlanie rozwiązań do zadań

W odpowiedzi na Wasze sugestie wprowadziliśmy możliwość wyświetlania rozwiązań w zadaniach. Wystarczy, że klikniesz przycisk Rozwiązanie, a w edytorze otworzy się nowa karta zawierająca gotowe rozwiązanie zadania.

Opcja ta jest bardzo pomocna gdy masz problem z jakimś zadaniem. Możesz jej również użyć, aby porównać swoje zaakceptowane rozwiązanie z naszym, być może przekonasz się jak można zrobić coś w bardziej optymalny sposób

rozwiązania

Nowa strona listy kursów

Nowa strona pozwala na łatwe wyświetlanie kursów według wybranego języka programowania. Zawiera również informacje o liczbie rozdziałów i zadań w danym kursie oraz szacowany czas potrzebny na rozwiązanie kursu.

lista

Wyraźny i przejrzysty cennik

Nowy cennik zawiera wszystkie ważne informacje, których potrzebujesz, aby wybrać najlepszy dla Ciebie plan i zacząć naukę programowania z CodeQuack.

cennik

Przyszłość

Wasze pozytywne opinie motywują nas do dalszego rozwijania platformy CodeQuack. Już w najbliższym czasie dodamy kolejne interesujące kursy oraz wprowadzimy następne ciekawe funkcje. Zachęcamy do regularnego odwiedzania naszej strony, polubienia profilu na facebooku, no i oczywiście nauki programowania, ponieważ „Aby osiągnąć rzeczy których dotąd nie osiągnąłeś, musisz zacząć robić rzeczy których dotąd nie robiłeś.”